Dobrovolníci

Příhlášku najdete zde!

Olympijský park Rio-Lipno bude velkou sportovní akcí, která začíná již v pátek 5.8. Pro bezproblémové zajištění sportovních a doprovodných aktivit pro děti, dospělé i rodiny, provozu parku, informovanosti návštěvníků a mnoho dalších činností potřebujeme doplnit organizační tým o dobrovolníky. Preferujeme dobrovolníky, kteří mohou pomoci buď po celou dobu parku (18 dnů), nebo po jeho polovinu (vždy 9 dnů a to buď devět dnů od 5.8., nebo od 13.8., případně třikrát pátek-sobota pro ty, kteří si nemohou vzít volno).

Pro všechny dobrovolníky je vedle zapojení do zajímavých aktivit připraven také dobrovolnický set oblečení (tričko, mikina, bunda) a ubytování buď ve stanech nebo tělocvičnách přímo v místech aktivit. Zájemci o toto zapojení se hlásí prostřednictvím dotazníku, který najdou zde.

Některé činnosti je možná zajistit i lidmi, kteří budou pomáhat kratší dobu a nemusí to být ani v kuse, můžete si vybrat dny, kdy můžete. Minimální počet dnů jsou čtyři a tito dobrovolníci získají dobrovolnické tričko a stravu třikrát denně. Zájemci o tuto pomoc se hlásí prostřednictvím e-mailu dobrovolnici@olympic.cz.

Podmínkou pro přihlášení je minimální věk 17 let. Každý ze zájemců musí také vyplnit dotazník se základním údaji a případně projevit zájem o jednotlivé oblasti (např. dohled nad dětmi).

Těšíme se na Vás v Lipně nad Vltavou, Frymburku, Přední Výtoni, ve Vyšším Brodě, v Horní Plané, Černé v Pošumaví, na Olšině a všude tam, kde budou dobrovolníci a návštěvníci Olympijského parku Rio-Lipno."